הכרות עם עולם הקליגרפיה

בהנחיית: חגי פטשניק

  • הרצאת מבוא
  • טכניקות מגוונות מעולם הקליגרפיה, התנסות בכלי עבודה חדשים, טכניים ואומנותיים
  • מפגש אחד
  • יום רביעי 23/09/20
  • 18:30-21:30
  • נוער ומבוגרים
  • עלות: 250 ש"ח

על הסדנה:

הסדנה מורכבת מרצף של תרגילים מהירים. במהלך הסדנה נחשף ונכיר טכניקות מגוונות מעולם הקליגרפיה. נתנסה בכלי עבודה חדשים, טכניים ואומנותיים, שיאפשרו לנו ליצור יש מאין ונעסוק בנושאים נוספים כגון :

  • קומפוזיציה
  • מקצבים
  • מיקום בחלל
  • כבד/קל
  • עמוס/אוורירי
  • צבע, קו וכתם
  • ביטוי, נשימה

על הדרך נזרוק מילים מחשבות ותנועות.
השילוב המיוחד הזה בין הדיו הצורה והמילה הכתובה יוצר ומשחרר לחופשי יצירות ומילים שכלואות עמוק בפנים. נכיר ונפתח יחד כלים חדשים לתנועה ויצירה כדי להספיק לעקוף את הביקורת העצמית שיש בכל אחד מאתנו, למען יצירה חופשית הנובעת מהלא מודע

“אחת התכונות המהותיות ביותר של הקליעה בקשת ושל שאר האומנויות המקובלות ביפן, שאין היא משרתת כל תכלית, ואינה מיועדת אפילו לגרימת הנאה אסתטית, אלא להכשרת התודעה להיות במגע עם המציאות הקיימת. על-כן אין דורכים את הקשת כדי לקלוע למטרה ואין מניפים את החרב כדי להביס יריב. אלא בראש ובראשונה לשם תיאום הרמוני בין התודעה ללא מודע. אין די במיומנות טכנית כדי להגיע לשליטה מלאה בירייה בקשת. אדם חייב להתעלות מעל הטכניקה, עד שיכולתו תהיה אמנות ללא אמנות הצומחת מן הלא מודע”

ד.ט סוזוקי

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

41725335_10156521540430053_6301614701461635072_n

חגי פטשניק

חגי פטשניק, לומד ומלמד אומנות, תנועה ויוגה ומטפל בשיטת סאטיה וביצירה את לימודי התחלתי בקיבוץ הרדוף בעבודה אומנותית דרך מדע הרוח של האנתרופוסופיה. משם המשכתי לבית ספר "בסיס לאומנות ותרבות" ללימודי פיסול וכיום מפעיל את סדנת הברזל בבית הספר "בסיס" מתעסק בחיבור שבין יצירה נשימה ותנועה, בקבוצות ובתהליכי עומק אישיים בסטודיו KeliM לפיתוח חמלה דרך אומנויות

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 20.09.20 // יום ראשון
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 14.09.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 15.09.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 16.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 21.09.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 21.09.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 24.09.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 01.10.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 15:00-22:00
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: איתמר ויינשטיין
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 14:00-15:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 13:00-14:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 13.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 15.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 21.10.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם