ציור בצבעי מים (6 מפגשים)

בהנחיית: ירון נאור

  • הרצאת מבוא
  • תרגול ושיפור עבודה בהתאם לעקרונות הציור בצבעי מים, שטיפה, שכבות, הצללות וכדומה.
  • 6 מפגשים, שעתיים
  • ימי ראשון
  • 19:00-21:30
  • נוער מבוגרים (גיל 16+)
  • 1080 ש"ח (ל-6 מפגשים), עלות מפגש בודד 200 ש"ח

על הסדנה :

בסדנה נלמד ונתרגל את עקרונות הציור בצבעי מים הראשוניים, שטיפה, שכבות, הצללות וכדומה.

נלמד להכיר את האפקטים שהמים יוצרים, נלמד לשחרר… נלמד עבודה עם מכחולים וצבעים מיוחדים.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

Yaron

ירון נאור

ירון נאור, בן 55, מבת חפר. מאייר ואמן בצבעי מים בטכניקה ייחודית של שכבות. ציפורים, טבע ואנשים. תואר ראשון בעיצוב תעשייתי והוראה. מעצב ובונה כלי נגינה בסטודיו פרטי מעל 13 שנה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם