אור ואמנות – “באנו חושך לגרש”

בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן

  • הרצאת מבוא
  • אור ואמנות לטובת מבט מפוכח וביקורתי על המרחב העירוני והחברתי בישראל
  • הרצאת מרתקת לאמנים, מעצבים, אדריכלים ולכל מי שחפץ לשמוע על אור במרחב הציבורי
  • חמישי 17/12/2020
  • 20:00-21:30
  • למבוגרים
  • 50 ש"ח

על הסדנה:

יאשה רוזוב ועברי באומגרטן מייסדי סטודיו Arts Publica, ידברו על אמנות באור כמדיום אמנותי וכאמצעי להתערבות במרחב העירוני במסגרת אירועי תרבות שיזמו ואצרו.

הם יציגו פרויקטים שונים בהשתתפות מעצבים, אדריכלים, אמנים צעירים ובכירים עימם עבדו על פרויקטים כגון: זוהר דרומי- פסטיבל האור בעיר העתיקה בבאר שבע, אירועי הלילה לבן בדרום תל-אביב, אירועי פסטיבל מנורת לילה בשכונת נווה שאנן בדרום תל אביב ועוד.

בנוסף ישתפו כיצד יוזמים שיתוף פעולה עם עיריות ורשויות מקומיות באירועים רחבי היקף, את האתגרים שבהצגת אמנות במרחב ציבורי מורכב מבחינה חברתית, עירונית ופוליטית ומהם אמצעי המימון לייזום של פרויקטים אמנותיים.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

יאשה רוזוב ועברי באומגרטן

יאשה רוזוב - תואר ראשון בתקשורת חזותית מבצלאל. בוגר התכנית לתואר השני באמנויות בבצלאל. מעצב ואמן פעיל המרצה באקדמיות לעיצוב בארץ ובעולם עברי באומגרטן - תואר ראשון באמנות מאוניברסיטת קונקורדיה במונטריאול, קנדה. בוגר מסלול הפקה בבית הספר סם שפיגל לקולנוע וטלוויזיה. תואר שני במדיניות ותאוריה של האמנות, מבצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם