הדפס אמנותי

בהנחיית: יעל סונינו-לוי

  • הרצאת מבוא
  • הדפס אמנותי מאפשר הבעה עצמית בטכניקות מגוונות ואין סופיות
  • הדפס אמנותי כולל בתוכו טכניקות מגוונות מתקופות עתיקות ועד ימינו. בהדגמה והתנסות נעסוק בשילוב הטכניקות הראשוניות שקע ובלט.
  • יום שני 14/12/2020
  • 18:30-21:30
  • מבוגרים
  • עלות: 260 ש"ח

על הסדנה:

סדנת הדפס אמנותי מאפשרת הבעה עצמית בטכניקות מגוונות ואין סופיות, הדפס מאפשר ריבוי/שיכפול ועיצובים שונים של אותו דימוי(אותה גלופה)

בסדנת החשיפה – נסביר על הטכניקות השונות, נדגים איך יוצרים גלופה, נתנסה בטעימות של שתי הטכניקות: השקע והבלט ונדפיס תחת המכבש ובצורה ידנית.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

יעל סונינו לוי

יעל סונינו-לוי

בוגרת תואר ראשון ((BA design)בעיצוב תעשייתי, בצלאל, ירושלים. תואר שני (MA Design management) בניהול עיצוב וחדשנות, אוניברסיטת ברונל, לונדון. מנהלת ומלמדת בסדנת ההדפס, בית התרבות, רחובות. חברת קואופרטיב אמני ההדפס, OPC, אוקספורד, בריטניה. אוצרת, בוגרת סמינר הקיבוצים ללימודי אוצרות ומחקר אמנותי. יוצרת ומציגה תחריטים והדפסים בארץ ובעולם.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם