סדנה פתוחה – ארטורהkids

  • הרצאת מבוא
  • להחשף באופן חווייתי לעולם האומנות. הדגש בסטודיו הפתוח הוא על התהליך ולא על התוצר, מאפשר לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו דרך החומר.
  • ליווי מקצועי: עדי אליאל לשם, מטפלת באמנות
  • ימי ראשון + חמישי 10:00-13:00 , שלישי 15:30-18:30
  • בוקר/אחה"צ
  • מבוגרים וילדים
  • 45 ש"ח לכל שעת פעילות (לילד בלבד)

על הסדנה:

מוזמנים לסדנה פתוחה של אמנות ויצירה בארטורה קיד’ס – לגילאי חמש ומעלה.
שפע של חומרים, רעיונות והזדמנות לביטוי עצמי. הצעות ורעיונות מקוריים ליצירה . הסדנה בליווי מקצועי של עדי אליאל לשם, מטפלת באומנות, בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים והכשרה במודל הסטודיו הפתוח.

בסדנה נעבוד עם חומרים רבים ומגוונים, חלקם מוכרים (פנדה, גואש,פלסטלינה), וחלקם מפתיעים (חלקי צעצועים, אריזות , חומרים מהטבע ועוד) הילדים יוצרים יחד עם בני משפחה או ילדים אחרים בסביבתם ובכך הם מעוררים סקרנות, עניין ואף השראה האחד בשני.

הייחוד של מפגש כזה הוא דווקא העיסוק בחומרים ללא הכוונה וללא תוכנית לימודים מובנית ובכך מאפשר לילדים להרחיב את יכולת הדמיון ואת היצירתיות שלהם, למשש, להרגיש, לחוש, להתנסות בחומרים ולמעשה להחשף באופן חווייתי לעולם האומנות. הדגש בסטודיו הפתוח הוא על התהליך ולא על התוצר, ולכן מתאים לכולם- גם לילדים ללא כל ניסיון, ומאפשר לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו דרך החומר.

הסדנה פתוחה בימים ובשעות:
ראשון 15:30-18:30
שלישי 15:30-18:30
חמישי 15:30-18:30

עלות: 45 ש”ח לשעה (או חלק ממנה).
* הסדנה פועלת בהתאם להנחיות משרד הבריאות.
ניתן להגיע על בסיס מקום פנוי או לשריין מקום מראש בקישור: https://arthura.org/product/arthura_kids/

 

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

adi

ליווי מקצועי : עדי אליאל לשם. מטפלת באמנות, בוגרת המדרשה לאמנות בית ברל. מדריכת סטודנטים לטיפול באמנות.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 24.10.20 // שבת
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 19.10.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 20.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 26.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 17:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 29.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 01.11.20 // יום ראשון
  • 19:30-22:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 02.11.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 02.11.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר
  • 05.11.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 08.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.11.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 16.11.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 17.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 19.11.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 22.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם