יומן אישי – כתיבה יוצרת לגיל השלישי (8 מפגשים)

בהנחיית: כליל כובש

  • הרצאת מבוא
  • יומן אישי- כתיבת ספר מסע שמורכב מתסריטים קצרים בהשראת סיפורים מהחיים. מזכרת לדורות
  • 8 מפגשים
  • ימי שלישי
  • 10:30-12:00
  • בני ובנות הגיל השלישי
  • 1080 ש"ח

על הסדנה:

החיים מלאים ברגעים בלתי נשכחים. לעיתים אלו רגעים שנשארים שקטים בתוכנו ומעלים אבק מבלי שסיפרנו לאיש, לעיתים אלו רגעים שלא הפסקנו לספר עליהם ואנו יכולים להישבע שצריך לעשות מהם סרט.

כל חוויה שעברנו היא עוד חתיכה מעיצוב האישיות שלנו כיום, החוויות שאנו גאים בהן וגם אלו שניסינו לטמון עמוק בארון.

סדנת יומן אישי מזמינה אתכם להתכנס פנימה אל הנפש, אל הזכרונות, התחושות וההתמודדויות, ולקחת מהם השראה אל הכתב. מזכרת שתישאר לדורות.

‘סיפור טוב הוא סיפור שמשתבח עם השנים’ (משפט של אבא שלי, כשאמא שלי מתפזרת).

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

כובש כליל

כליל כובש

כליל כובש, תסריטאית ובמאית, בוגרת תואר ראשון של ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה על שם סטיב טיש של אוניברסיטת תל אביב, שם כתבה וביימה מספר סרטים קצרים שנתמכו ע"י קרנות קולנוע והסתובבו בפסטיבלים בארץ ובעולם. סרטה הדוקומנטרי "ליזה'לה", אותו גם צילמה, הוקרן בהוט 8 וזכה לשבחים. בימים אלו יוצרת מספר פרוייקטים, ביניהם שני סרטים באורך מלא. עוסקת בנוסף באוצרות, עריכת תוכן, ליהוק, תחקיר והפקה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 10.05.21 // יום שני
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 10.05.21 // יום שני
  • ימים ושעות משתנים
  • 11.04.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 06.05.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.05.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: ג'נט פיין
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 16.05.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: רענן בן בסט ויונתן הלל
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.05.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 24.05.21 // יום שני
  • 09:00-11:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 11:30-13:45
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 14:00-16:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 26.05.21 // יום רביעי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:30-11:30
  • בהנחיית: ד"ר שמעון לב
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:00-13:00
  • בהנחיית: טלי אלוש-אבן
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 11:30-13:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:30-14:00
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 29.05.21 // שבת
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 29.05.21 // שבת
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 29.05.21 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 20:30-21:30
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: מור שרגא
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: נטע ארצי ודרור שוסטק
  • 31.05.21 // יום שני
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שרי גרון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 21:00-22:30
  • בהנחיית: מירב יוסף לוי
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: אסנת אלכביר
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:30-22:00
  • בהנחיית: עידו גפני ועידו סגל
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: גלעד תדהר
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מטי ושיראל
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 08.06.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 12.06.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם