פיסול בקרמיקה (8 מפגשים)

בהנחיית: טלי אורן

  • הרצאת מבוא
  • הכרת החומר ותכונותיו, נלמד טכניקות עבודה שונות, בהן נהפוך חומר ליצירת אמנות. נכיר את תורת ייבוש החומר, שריפתו והפיכתו מגמיש לשביר ואת סוגי הצבע והגלזורות
  • 8 מפגשים (משך מפגש: 3 שעות)
  • ימי חמישי החל מ 22/10/2020
  • 09:00-12:00
  • מבוגרים
  • עלות ל-8 מפגשים, כולל חומרים: 1600 ש"ח

מטרות הסדנה:

– פיתוח החשיבה האומנותית והיצירתית
– פיתוח הזיכרון
– פיתוח מוטורי
– הקניית ביטחון במגע עם החומר
– תרפיה ורגיעה בזמן היצירה
 
שלבי הלימוד:
– הכרת החומר ותכונותיו.
– טכניקות עבודה שונות והפיכת החומר ליצירת אומנות.
– תורת ייבוש החומר, שריפתו והפיכתו מגמיש לשביר.
– תורת הצבע והכרת סוגי צבע שונים, כולל גלזורות.
 
* התשלום כולל את החומרים והכלים הבסיסיים הנדרשים לסדנה.
 

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

pp

טלי אורן

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 24.10.20 // שבת
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 19.10.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 20.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 26.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 17:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 29.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 01.11.20 // יום ראשון
  • 19:30-22:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 02.11.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 02.11.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר
  • 05.11.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 08.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.11.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 16.11.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 17.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 19.11.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 22.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם