פיסול בקרמיקה (8 מפגשים)

בהנחיית: טלי אורן

  • הרצאת מבוא
  • הכרת החומר ותכונותיו, נלמד טכניקות עבודה שונות, בהן נהפוך חומר ליצירת אמנות. נכיר את תורת ייבוש החומר, שריפתו והפיכתו מגמיש לשביר ואת סוגי הצבע והגלזורות
  • 8 מפגשים (משך מפגש: 3 שעות)
  • ימי חמישי בבוקר
  • 09:00-12:00
  • מבוגרים
  • עלות ל-8 מפגשים, כולל חומרים: 1600 ש"ח

מטרות הסדנה:

– פיתוח החשיבה האומנותית והיצירתית
– פיתוח הזיכרון
– פיתוח מוטורי
– הקניית ביטחון במגע עם החומר
– תרפיה ורגיעה בזמן היצירה
 
שלבי הלימוד:
– הכרת החומר ותכונותיו.
– טכניקות עבודה שונות והפיכת החומר ליצירת אומנות.
– תורת ייבוש החומר, שריפתו והפיכתו מגמיש לשביר.
– תורת הצבע והכרת סוגי צבע שונים, כולל גלזורות.
 
* התשלום כולל את החומרים והכלים הבסיסיים הנדרשים לסדנה.
 

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

pp

טלי אורן

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ימים ושעות משתנים
  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר
  • 23.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 25.06.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 27.06.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.07.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 02.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: נילי אייל
  • 04.07.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 05.07.21 // יום שני
  • 17:00-17:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: תומר אוליצקי אור
  • 09.07.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 15.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 16.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 18.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 20.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 21:00
  • בהנחיית: גיל אבידן קסנר
  • 01.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 03.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 05.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 08.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 10.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 12.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם