טיול בממלכת הצבע – סדנה מלאה, מועד חדש 13.12

בהנחיית: דנית כרמלי

  • הרצאת מבוא
  • טיול בממלכת הצבעים
  • סדנה חוויתית המשלבת חקר, ניסוי וסלילת דרך לעולם הצבע בו האפשרויות הן אינסופיות
  • יום חמישי 17.12.2020
  • 09:30-12:00
  • גילאי 6-10
  • 160 ש"ח

על הסדנה:

הסדנה עוסקת בצבע ותתחיל במשחק המשלב טכניקות שונות לשימוש בצבע ויצירת כתמים מרתקים.

בהמשך נלמד על גלגל הצבעים – צבעי יסוד, צבעים משניים ושלישוניים וניצור בעצמנו את הצבעים המרכיבים את הגלגל. נלמד כיצד יוצרים גוונים כהים ובהירים של הצבעים שונים.

לסיום נצא לאויר הפתוח ונחפש לנו אובייקטים לציור טבע דומם, אותו נצייר בעזרת הכלים שנלמדו תוך נסיון להגיע לצבעוניות דומה.

הסדנה היא חוויתית ומשלבת חקר, ניסוי וסלילת דרך לעולם הצבע בו האפשרויות הן אינסופיות.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

דניה

דנית כרמלי

מתגוררת בבית יצחק, בוגרת תלמה ילין במגמת אומנות פלסטית ובעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית ממכללת שנקר. כסטודנטית נשלחה למספר חודשי עבודה בסטודיו לעיצוב בלונדון. בעלת נסיון כמעצבת גרפית בסטודיואים בארץ וכמעצבת ומאיירת עצמאית בחו״ל. במשך כ 10 שנים התגוררה עם משפחתה במלבורן, אוסטרליה, שם עשתה דיפלומה בחינוך לגיל הרך. כיום עובדת בגן מונטסורי ומלמדת שיעורי אומנות לילדים.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם