קומיקס וקריקטורות

בהנחיית: שלומי צ'רקה

  • הרצאת מבוא
  • קומיקס וקריקטורות
  • מפגש בודד (משך מפגש: 1.5 שעות)
  • שני 07.12.20
  • 18:00-19:30
  • גיל 8 עד 80
  • 150 ש"ח

מטרות הסדנה:

מהו קומיקס וכיצד יוצרים אותו?  מאין צצו גיבורי הקומיקס השונים? מהי קריקטורה? מה תפקידה בחיינו? ומה ההבדל בינה לבין קומיקס? מה ההבדל בין איור לציור?

יצירת קומיקס דורשת שילוב של כתיבה , בניית רצף עלילתי באיורים ,עיצוב דמויות ואפיון מקומות.

בסדנה  נצייר קומיקסים וקריקטורות  ונלמד להעביר תוכן ורגש באמצעות קו צורה וצבע באמצעות הרצאה קצרה המלווה בהדגמות, תרגול מודרך ועיון בספרי קומיקס וקריקטורות.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

צ'רקה מנחה תלמידה בשולחן הקומיקס

שלומי צ'רקה

שלומי צ'רקה. בוגר המחלקה לאנימציה בבצלאל. גר בירושלים. אמן קומיקס, קריקטוריסט, מעצב דמויות ומאייר. בעל ניסיון של כחמש עשרה שנה בהוראת קומיקס לכל הגילאים. יצר וערך ספרי קומיקס, אצר תערוכות עבור המוזיאון הישראלי לקומיקס וקריקטורה בחולון, בית אבי-חי, עיריית ת"א ועוד.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם