פיסול בבטון (4 מפגשים)

בהנחיית: ניר ארצי

  • הרצאת מבוא
  • הקניית ידע ויכולות פיסול מרישום הסקיצה, הכנת תבנית, יציקה ועד לקבלת פסל בטון מוגמר
  • 4 מפגשים, משך 2 שעות
  • ימי שישי
  • 10:30-12:30
  • מבוגרים
  • 460 ש"ח לכל הסדרה כולל חומרים (4 מפגשים)

על הסדנה:

פיסול בעזרת תבנית

מפגש ראשון:
• הסבר/ מצגת על התהליך פיסול בשיטת תבניות.
• רישום ׳סקיצה׳ של הרעיון לפסל.
יצירת פסל ׳בסיס׳ בחימר, תוך כדי חשיבה והיצמדות לצרכי שיטת קהעבודה.

מפגש שני:
• הכנת גבס.
הכנת תבניות הגבס לפסל החימר
• חומר הפרדה, הכנה להפרדת חלקי התבנית.
• ייבוש.
• פתיחת חלקי התבנית וסילוק החימר מתוכו.
• ניקוי התבנית

מפגש שלישי:
• בחינת התבניות וניקיון סופי.
• חומר הפרדה.
• סגירת התבניות.
• הכנת תערובת מלט.
יציקת הפסל לתבניות.

מפגש רביעי:
• פתיחת התבניות.
הוצאת הפסל בטון המוגמר.
• בחינת אפשרויות עבודה עצמאית עם הפסל.
• סיכום הסדנה.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

ניר ארצי

ניר ארצי

ניר ארצי - רכש השכלה פורמלית במוסדות אקדמיים בארץ (בצלאל) ובאירופה (ספרד). צבר ניסיון מעשי בעבודה לצדם של אמנים בחו"ל בתחום הציור והפיסול. מציג כבר 2 עשורים בתערוכות יחיד ובמסגרת תערוכות קבוצתיות בארץ, ובעולם. ניר לימד ציור ופיסול במדינות אמריקה הלטינית

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ימים ושעות משתנים
  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר
  • 23.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 25.06.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 27.06.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.07.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 02.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: נילי אייל
  • 04.07.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 05.07.21 // יום שני
  • 17:00-17:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: תומר אוליצקי אור
  • 09.07.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 15.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 16.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 18.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 20.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 21:00
  • בהנחיית: גיל אבידן קסנר
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 01.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 03.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 05.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 08.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 10.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 12.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם