גרפיטי לילדים ונוער

בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן

  • הרצאת מבוא
  • גרפיטי בפריסטייל תוך התנסות בטכניקת הסטנסילים
  • מפגש חד פעמי
  • יום רביעי 7.10.20
  • 10:00-11:00
  • ילדים ונוער
  • 50 ש"ח

על הסדנה:

‘נרסס’ בפריסטייל ונתנסה בטכניקת הסטנסילים, נכין עבודה צבעונית ומדליקה לקחת הביתה.

פתיחת הסדנה מחייבת בהשתתפות מינימום של 10 משתתפים . 

 

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

גודי קופלמן

ג'ודי טל קופלמן

ג'ודי טל קופלמן – מעצבת, סופרת ואמנית במרחב הציבורי. בוגרת האקדמיה לאמנות ולעיצוב בצלאל. עבדה בפרויקטים גדולים – בין היתר: במוזיאון יד ושם, עיתון ידיעות אחרונות, נתב"ג, 929, מט"ח, המכון הישראלי לדמוקרטיה, סל תרבות ארצי, ועוד רבים. ציירה יותר מ100 ציורי קיר ברחבי הארץ ובעולם. מתמחה כיום במיזמי גרפיטי חברתיים וממלכתיים.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 20.09.20 // יום ראשון
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 14.09.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 15.09.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 16.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 21.09.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 21.09.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 24.09.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 01.10.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 15:00-22:00
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: איתמר ויינשטיין
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 14:00-15:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 13:00-14:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 13.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 15.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 21.10.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם