מופע בכורה וסדנה – מחול הודי

בהנחיית: אנסמבל טריקודים

  • הרצאת מבוא
  • מופע חדש ומרתק וסדנת מחול מבית טריקודים המשלבים שלושה סגנונות שונים של ריקוד הודי קלאסי מרחבי הודו
  • במסגרת שבוע הודו
  • יום חמישי 27.5.2021
  • 18:00-20:00
  • משפחה
  • 125 ש"ח למבוגר. כל ילד נוסף בתוספת 25 ש"ח (בהזמנה טלפונית)

מטרות הסדנה:

מופע וסדנת מחול הודי בהשראת חמשת יסודות הטבע.

 

מופע חדש ומרתק וסדנת מחול מבית טריקודים המשלב שלושה סגנונות שונים של ריקוד הודי קלאסי מרחבי הודו: קטאק מצפון הודו , אודיסי מהמזרח וקוצ’יפודי מהדרום.

סדנה, בה נכיר את סודות ויסודות הריקוד ההודי, 

חוויה בין תנועה ומקצב, דרך 3 שפות של ריקוד הודי קלאסי: קטאק, אודיסי וקוצ’יפודי.

 

בסדנה נתנסה בתנועות האופייניות לכל סגנון, במנחי כפות הידיים ובמקצבים מיוחדים. נחוש את הייחוד והשוני בין הסגנונות ונכיר את המשותף ביניהם.

 

אדמה, מים, אש, אוויר ומרחב מקבלים ביטוי בריקודים מלאי קצב, מוסיקה ייחודית, דמויות מעניינות, ושפה תנועתית עשירה.   

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

טריקודים 1

אנסמבל טריקודים

טריקודים- טריו ריקודים הודים, אנסמבל של שלוש רקדניות שכל אחת מייצגת סגנון אחר של מחול הודי קלאסי ובעבודתן המשותפת חוקרות את הדומה והשונה בין הסגנונות ויוצרות שילוב הרמוני בינהם. כל אחת מרקדניות האנסמבל למדה לעומק סגנון אחר והפכה אותו למפעל חיים. הן חברו יחדיו במטרה להביא את הקסם של הריקוד ההודי לעיני הקהל הישראלי. טריקודים יוצרות חוויה ייחודית שאין עוד כמותה על במות ישראל. כששלושה סגנונות ריקוד הודי נפגשים מתקבלת חוויה מושלמת של קצב, תנועה וצבע! חברות האנסמבל: יעל טל נוטע - סגנון הקוצ'יפודי , ריקוד המגיע מדרום הודו. איילה לב- סגנון הקטאק, מצפון הודו דינור אהרונסון - סגנון האודיסי, מזרח הודו

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 10.05.21 // יום שני
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 10.05.21 // יום שני
  • ימים ושעות משתנים
  • 11.04.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 06.05.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.05.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: ג'נט פיין
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 16.05.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: רענן בן בסט ויונתן הלל
  • 21.05.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 24.05.21 // יום שני
  • 11:30-13:45
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 14:00-16:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 09:00-11:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 26.05.21 // יום רביעי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 11:30-13:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:30-14:00
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:30-11:30
  • בהנחיית: ד"ר שמעון לב
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:00-13:00
  • בהנחיית: טלי אלוש-אבן
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 29.05.21 // שבת
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 29.05.21 // שבת
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 29.05.21 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 20:30-21:30
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: מור שרגא
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: נטע ארצי ודרור שוסטק
  • 31.05.21 // יום שני
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שרי גרון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 21:00-22:30
  • בהנחיית: מירב יוסף לוי
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: אסנת אלכביר
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:30-22:00
  • בהנחיית: עידו גפני ועידו סגל
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: גלעד תדהר
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מטי ושיראל
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 08.06.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 12.06.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם