תיפוף יפני (מופע + סדנה)

בהנחיית: ניתאי צלניקר

  • הרצאת מבוא
  • מופע עוצמתי של תיפוף זן יפני על תופי טאיקו ענקיים וגם סדנא אנרגטית מקצועית ומהנה, בה נתנסה בנגינה קבוצתית בתופי טאיקו אמיתיים
  • במסגרת שבוע יפן
  • יום חמישי 11/03/2021
  • 17:00-18:00
  • לכל המשפחה (ילדים מגיל 5)
  • 150 ש"ח (סדנה + מופע)

מטרות הסדנה:

טאיקו לייף  – תיפוף זן יפני על תופי טאיקו ענקיים

מוזיקה אנרגטית, המתבטאת בתנועה עוצמתית מדויקת ליצירת סאונד חי הפורץ מהכלים העתיקים –

מופע החודר ללב ומגרה את החלקים הפרימיטיביים של האדם.

המוזיקאים מנגנים בסנכרון מושלם יצירות מדיטטיביות מקוריות, מבצעים קטעים בתנוחות תיפוף יוצאות דופן- המאתגרים את גבול היכולות הפיזיות ויוצרים קשר מעורר רגשות ומשנה תודעה עם הקהל.

וגם… סדנה אנרגטית מקצועית ומהנה, בה נתנסה בנגינה קבוצתית בתופי טאיקו אמיתיים.

נתחיל בתרגול מדיטציה צרה, תרגילי חימום וקואורדינציה, נלמד את התנועות הייחודיות המפיקות צליל עשיר ונרגיש את הוויברציות של התופים בכל הגוף.

הסדנא בעלת ערך מוסף – סיפור היוצא דופן על מסעו של ניתאי להתקבל לקבוצת מתופפי הזן בטאיוון וכפרי המתופפים ביפן. נחשף לדרך חיים, ערכים , הגישה והתרבות היפנית כפי שמתבטאת באומנות התיפוף.

   חברי ההרכב: ניתאי צלניקר – תופי טאיקו |  מאהו סאטו – תופי טאיקו | עינת צ’יטיאט- תופי טאיקו | אורית צלניקר- קונטראבס, גונגים ותופי טאיקו | מיהו קטאוקה- חליל יפני

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

ניתאי צלניקר

טאיקו לייף - הרכב תיפוף יפני, נוסד ב 2015 ע"י ניתאי צלניקר, מוזיקאי מוכשר ומצטיין במיוחד, שב לארץ עם אשתו המתופפת היפנית מאהו סאטו -אותה הכיר במסע להרי טאיוון ויפן כדי ללמוד ולחיות את דרך החיים של מתופפי הטאיקו המובילים בעולם. אליהם חברו עינת צ'יטאיט -ישראלית ילידת יפן ומתופפת טאיקו מעל 15 שנה, מיהו ילידת יפן שחיה כיום בישראל ומנגנת על חליל שינובואה יפני, ואורית צלניקר מוזיקאית בעלת ותק של מעל 40 שנה

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם