קליגרפיה בסימן זן

בהנחיית: חגי פטשניק

  • הרצאת מבוא
  • טכניקות מגוונות מעולם הקליגרפיה, התנסות בכלי עבודה חדשים, טכניים ואומנותיים
  • מפגש אחד
  • יום שישי 12/03/21
  • 10:30-13:00
  • נוער ומבוגרים
  • עלות: 250 ש"ח

על הסדנה:

הסדנה מורכבת מרצף של תרגילים מהירים. במהלך הסדנה נחשף ונכיר טכניקות מגוונות מעולם הקליגרפיה. נתנסה בכלי עבודה חדשים, טכניים ואומנותיים, שיאפשרו לנו ליצור יש מאין ונעסוק בנושאים נוספים כגון :

  • קומפוזיציה
  • מקצבים
  • מיקום בחלל
  • כבד/קל
  • עמוס/אוורירי
  • צבע, קו וכתם
  • ביטוי, נשימה

על הדרך נזרוק מילים מחשבות ותנועות.
השילוב המיוחד הזה בין הדיו הצורה והמילה הכתובה יוצר ומשחרר לחופשי יצירות ומילים שכלואות עמוק בפנים. נכיר ונפתח יחד כלים חדשים לתנועה ויצירה כדי להספיק לעקוף את הביקורת העצמית שיש בכל אחד מאתנו, למען יצירה חופשית הנובעת מהלא מודע

“אחת התכונות המהותיות ביותר של הקליעה בקשת ושל שאר האומנויות המקובלות ביפן, שאין היא משרתת כל תכלית, ואינה מיועדת אפילו לגרימת הנאה אסתטית, אלא להכשרת התודעה להיות במגע עם המציאות הקיימת. על-כן אין דורכים את הקשת כדי לקלוע למטרה ואין מניפים את החרב כדי להביס יריב. אלא בראש ובראשונה לשם תיאום הרמוני בין התודעה ללא מודע. אין די במיומנות טכנית כדי להגיע לשליטה מלאה בירייה בקשת. אדם חייב להתעלות מעל הטכניקה, עד שיכולתו תהיה אמנות ללא אמנות הצומחת מן הלא מודע”

ד.ט סוזוקי

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

41725335_10156521540430053_6301614701461635072_n

חגי פטשניק

חגי פטשניק, לומד ומלמד אומנות, תנועה ויוגה ומטפל בשיטת סאטיה וביצירה את לימודי התחלתי בקיבוץ הרדוף בעבודה אומנותית דרך מדע הרוח של האנתרופוסופיה. משם המשכתי לבית ספר "בסיס לאומנות ותרבות" ללימודי פיסול וכיום מפעיל את סדנת הברזל בבית הספר "בסיס" מתעסק בחיבור שבין יצירה נשימה ותנועה, בקבוצות ובתהליכי עומק אישיים בסטודיו KeliM לפיתוח חמלה דרך אומנויות

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם