טכניקות שונות באומנות לילדים ולנוער (יומיים 9-10.8)

בהנחיית: הדס בכר

  • הרצאת מבוא
  • היכרות עם תחומי האמנות השונים ועם אמנים מפורסמים. מגוון טכניקות: רישום, ציור בעזרת מכחול, צבעי אקריליק, קולאז' ועוד.
  • יומיים
  • ראשון - שני 9-10.8
  • 08:30-13:30
  • ילדים ונוער
  • עלות: 500 ש"ח

על הסדנה:

בסדנה נעסוק במגוון תחומי אמנות כולל ציור, רישום והדפס. התלמידים ייהנו לפתח את כישוריהם ולהכין יצירות אמנות אישיות וייחודיות להם. את ההשראה יספגו, בין היתר מסגנונות שונים ומציירים שונים עליהם נלמד.

  • נתנסה וניצור במגוון רחב של חומרים וטכניקות אומנותיות.
  • נלמד על סגנונות אמנותיים מפורסמים.
  • נעשה היכרות עם תחומי האמנות השונים ועם אמנים מפורסמים. 
  • ניצור אומנות באמצעות ציור, רישום, קולאז’ ועוד
  • נלמד מגוון רחב של טכניקות אומנותיות כולל הצללות, צביעה, טקסטורות, אומנות מופשטת (אבסטקרט), ציור פורטרטים ועוד.

* עלות הסדנה כוללת את החומרים הנדרשים ליצירה.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

הדס בכר

הדס בכר

אמנית ומעצבת, בעלת סטודיו HaBa. בוגרת HIT (המכון הטכנולוגי חולון) במחלקה לתקשורת חזותית, התמחות באיור. בעלת למעלה מעשר שנות ניסיון בתחומי האמנות והאיור, מעצבת תקשורת חזותית בתחום המיתוג והטקסטיל. בעלת נסיון רב כמרצה ברוב מכללות העיצוב בארץ בתחומי האמנות והעיצוב – לימדתי מספר שנים במכללות שנקר, ויצ"ו חיפה, מנטור, ג'ון ברייס, בצלאל ועוד. כאמנית יוצרת, השפה החזותית האישית שלי מורכבת ממגוון טכניקות ונושאים: וידאו ארט, צילום, ציור במדיה מעורבת, קולאז' מסוגים שונים, במיוחד ציור בעזרת סרטים דביקים יפנים (וואשי טייפ) ועוד.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 12.07.20 // יום ראשון
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: אילת זיו
  • 16.07.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 17.07.20 // יום שישי
  • 12:00-14:00
  • בהנחיית: נעמי מערבי
  • 20.07.20 // יום שני
  • 16:00-18:30
  • בהנחיית: אירית שקד
  • 20.07.20 // יום שני
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: אירית שקד
  • 23.07.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 23.07.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 23.07.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 25.07.20 // שבת
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: בר פרום
  • 27.07.20 // יום שני
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יעקב בוצ'ן
  • 30.07.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יעקב בוצ'ן
  • 02.08.20 // יום ראשון
  • 10:00-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 02.08.20 // יום ראשון
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 02.08.20 // יום ראשון
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 02.08.20 // יום ראשון
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 04.08.20 // יום שלישי
  • 9:00-12:00
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 04.08.20 // יום שלישי
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 05.08.20 // יום רביעי
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 06.08.20 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 16.08.20 // יום ראשון
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 16.08.20 // יום ראשון
  • 09:00-14:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 18.08.20 // יום שלישי
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 19.08.20 // יום רביעי
  • 08:30-13:30
  • בהנחיית: נועה צור
  • 23.08.20 // יום ראשון
  • 09:00-14:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 26.08.20 // יום רביעי
  • 10:00-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם