להכיר את יפן במילים

בהנחיית: טל שימיזו

  • הרצאת מבוא
  • מפגש מיוחד של היכרות עם השפה היפנית. מה הופך אותה לכל כך מיוחדת. וגם... אימוג'י הסיפורים שמאחורי הציורים
  • במסגרת שבוע יפן
  • יום ראשון 14/03/2021
  • 16:00-17:30
  • לכל המשפחה
  • 100 ש"ח למשתתף

מטרות הסדנה:

השפה היפנית היא אחת השפות המרתקות והמעניינות!

לימוד השפה היפנית מפתח כמה מיומנויות קוגניטיביות במקביל, היות שהשפה היפנית היא השפה היחידה בעולם הבנויה מכתב פונטי ומכתב פיקטוגרפי.

נכיר ונטעם מהשפה היפנית, נלמד מילים חשובות בשפה ונבין מה הופך אותה לכל כך מיוחדת.

נצלול קצת לעולם האימוג’ים, נגלה את המשמעות ונספר את הסיפורים שמאחורי הציורים.

סדנה מרתקת עם טל שימיזו לכל המשפחה

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

טל שימוזו

טל שימיזו

בשנת 91′ הגעתי לראשונה ליפן לביקור מקרי ומפתיע. הארץ האקזוטית והמופלאה שבתה את ליבי ממבט ראשון, והפכה להיות לי בית. התאהבתי בשפה היפנית והרגשתי שהיא המפתח להבנה ולהיכרות מעמיקה. נרשמתי ללימודי שפה רשמיים באקדמיה לשפות בטוקיו מתוך תשוקה עזה וצללתי לתוך סיפור אהבה שנמשך עד היום עם תרבות מיוחדת במינה. במהלך לימודי השפה התובעניים נפשי היצירתית השתוקקה להכיר גם את שפת האמנות. לקחתי קורסים באמנות היפנית המסורתית SUMI-E – ציור בדיו, והתנסיתי בריקוד יפני מסורתי. האסתטיקה היפנית הפכה להיות חלק משפת האמנות שלי.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם