טיול בממלכת הקווים – בחנוכה

בהנחיית: דנית כרמלי

  • הרצאת מבוא
  • טיול בממלכת הקווים
  • לימוד יסודות האומנות באופן חווייתי הנותן דרור ליצירתיות הקיימת בכל ילד
  • יום רביעי 16.12.2020
  • 09:30-12:00
  • גילאי 6-10
  • 160 ש"ח

על הסדנה:

בסדנה זו הילדים יתנסו ויחקרו את עולם הקוים המגוון והמרתק תוך שימוש בחומרי רישום שונים כגון עפרונות רישום, פחם, פסטל וכו׳.

אחרי משחק מהנה של היכרות עם החומרים בליווי מוסיקה ניתן לקו להוביל אותנו וניצור מגוון של טקסטורות. נאתגר את עצמנו בציור קוי של פורטריטים ולבסוף נעבור לפיסול קוי בחוט ברזל.

מטרת הסדנה היא לימוד יסודות האומנות באופן חווייתי הנותן דרור ליצירתיות הקיימת בכל ילד, תוך חיפוש, ניסוי וגילוי.

נזכור כי התהליך חשוב יותר מהתוצאה הסופית וההבנה שלכל אחד יש מקום לבטא את עצמו באומנות היא המפתח לחופש היצירה ולהנאה מהעשייה.

.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

דניה

דנית כרמלי

מתגוררת בבית יצחק, בוגרת תלמה ילין במגמת אומנות פלסטית ובעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית ממכללת שנקר. כסטודנטית נשלחה למספר חודשי עבודה בסטודיו לעיצוב בלונדון. בעלת נסיון כמעצבת גרפית בסטודיואים בארץ וכמעצבת ומאיירת עצמאית בחו״ל. במשך כ 10 שנים התגוררה עם משפחתה במלבורן, אוסטרליה, שם עשתה דיפלומה בחינוך לגיל הרך. כיום עובדת בגן מונטסורי ומלמדת שיעורי אומנות לילדים.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם