פיסול בתבניות – מפגש היכרות (למבוגר וילד)

בהנחיית: ניר ארצי

  • הרצאת מבוא
  • היכרות עם אמנות הפיסול, אמנים מפורסמים ושיטות פיסול שונות. נמחיש, נדגים ונמחיש פיסול בתבנית.
  • היכרות - מפגש חד פעמי
  • שישי 8.1.21
  • 10:30
  • גילאי 8-80. מתאים מאוד למבוגר וילד
  • 65 ש"ח לכל משתתף

על הסדנה:

בסדנה יוצגו שיטות פיסול שונות ודוגמאות לאורך ההיסטוריה.

נעבור עם המשתתפים על שלוש שיטות העבודה העיקריות:

  • בנייה-הרכבה.
  • גילוף (הוצאת צורה מגוש-מקשה אחת).
  • פיסול בעזרת בתבנית.

למען המחשה, נדגים יציקה של אצבע אחת לכל משתתף בשימוש בחומר אלגינט טבעי ולאחר מכן יציקת גבס והוצאה מהתבנית של אצבע גבס שנוצרה  – אותה יוכל כל משתתף לקחת הביתה, ולהשתמש כמיתלה.

המשתתף ילמד שיטות עבודה וחשיבה שביצירת אובייקט דרך תבנית.

  • נגטיב-פוזיטיב
  • חומר קשה-נוזלי
  • עבודה יחידה או סדרה.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

ניר ארצי

ניר ארצי

ניר ארצי - רכש השכלה פורמלית במוסדות אקדמיים בארץ (בצלאל) ובאירופה (ספרד). צבר ניסיון מעשי בעבודה לצדם של אמנים בחו"ל בתחום הציור והפיסול. מציג כבר 2 עשורים בתערוכות יחיד ובמסגרת תערוכות קבוצתיות בארץ, ובעולם. ניר לימד ציור ופיסול במדינות אמריקה הלטינית

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם