קורס רישום מהתבוננות בעיפרון ופחם

בהנחיית: נועה ארבל

  • הרצאת מבוא
  • מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד!
  • 8 מפגשים, 3 שעות
  • יום שני 19/10/2020
  • 18:30-21:30
  • מבוגרים
  • עלות: 1500 ש"ח

על הקורס:

בקורס נלמד כיצד להתבונן ולרשום טבע דומם ונופים. מעבר מעולם תלת מימדי לדו מימד, באמצעות הקניית כלים בשפת הרישום והציור- מדידות, פרופורציות, קו, כתם, צורניות, טונאלית, יצירת נפח ע”י אור וצל, קומפוזיציה, התנסות ותרגול בטכניקות שונות בעיפרון ,פחם וגירי פסטל.

הקורס ייערך בסדנה (בפנים) ע”י הצבה של חפצים (טבע דומם) בשילוב לימוד בחוץ, ברחבי רופין, שם נתרגל ציור נוף.

הקורס בן 8 מפגשים,כל מפגש ייערך 3 שעות.

מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד!

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

noa

נועה ארבל

נועה ארבל, ציירת, מציירת בשמן בסיגנון פיגורטיבי הנושק למופשט, נופים ומקומות שונים המבוססים על רישומיה. נועה, בוגרת 6 שנות לימוד ציור שמן קלאסי ב Art students League שבניו יורק. כיום גרה ויוצרת בכפר מונאש, מלמדת רישום וציור בקבוצות קטנות,מציגה בתערוכות יחיד וקבוצתיות, ועבודותיה נרכשו ע"י אספנים בארץ ובעולם.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 24.10.20 // שבת
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 19.10.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 20.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 22.10.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 26.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 17:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 29.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 01.11.20 // יום ראשון
  • 19:30-22:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 02.11.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 02.11.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.11.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר
  • 05.11.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 08.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.11.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 16.11.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 17.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 19.11.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 22.11.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם