ציור בשמן – סדרת מפגשים (נוער)

בהנחיית: עירית רגב

  • הרצאת מבוא
  • סדנת ציור בשמן מתוך התבוננות או מתוך צילום. לימוד מתוך חוויה אישית וביטוי עצמי.
  • 8 מפגשים , משך שעתיים וחצי
  • 16/09/2020
  • 17:30-19:00
  • נוער
  • 880 לסדרה (מפגש בודד 120)

על הסדנה:

סדנת ציור בשמן מתוך התבוננות או מתוך צילום. לימוד מתוך חוויה אישית וביטוי עצמי. 

נלמד כיצד לצייר תוך לימוד טכניקות של העתקה כמו גריד או פחם סינטטי כדי ליצור את הקומפוזיציה ההתחלתית.

נתקדם בשלבים של לימוד ערבוב צבעים, צבעים משלימים, אור וצל (קרינה), כיוונים בחלל הפורמט ועוד.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

עירית רגב

עירית רגב

עירית רגב, ציירת ומורה לציור שמתמחה בציור דיוקנאות (פורטרטים). גדלתי במשפחה בה האמנות והיצירה היו שזורים בחיי היום יום, בת לאב צייר, פסל, ואדריכל נוף. במהלך השנים, עברתי הכשרות מקצועיות לצד אמנים ובמסלולים הרלוונטיים במוסדות אקדמיים.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 21.09.20 // יום שני
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 14.09.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 15.09.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 16.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 21.09.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 21.09.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 24.09.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 01.10.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 15:00-22:00
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: איתמר ויינשטיין
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 14:00-15:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 13:00-14:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 13.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 15.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 21.10.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם