אוריגמי – אמנות הנייר היפנית (ילדים)

בהנחיית: אסנת עזרא יעל

  • הרצאת מבוא
  • העגור היפני - סמל אמנות האוריגמי. נלמד כיצד לקפל את העגור היפני ועוד....
  • במסגרת שבוע יפן
  • יום ראשון 14/03/2021
  • 16:00-17:30
  • ילדים
  • 65 ש"ח למשתתף

סדנת אוריגמי

אמנות הנייר היפנית. כל אחד יכול…

העגור היפני – סמל אמנות האוריגמי. בתרבות היפנית מייחסים לו איכויות של מזל והצלחה. נלמד כיצד לקפל את העגור היפני ועוד….

נלמד את יסודות אמנות הנייר היפנית בה ניתן ליצור דמויות מרהיבות. נראה איך בתנועות ידיים זריזות, גיליון נייר פשוט הופך לבעל חיים או לדמות צבעונית אחרת. כמעט קסם.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

1 (3)

אסנת עזרא יעל

בוגרת לימודי עיצוב פנים וחינוך. מלמדת מגמת עיצוב ואמנות בתיכון ובחטיבות ביניים. "מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת. הסקרנות הובילה אותי לגעת בחומרים ובטכניקות שונות. החיבור שלי לאמנות הוא בלמידה האינסופית, בנסיונות לחפש עוד ועוד חומרים וליצור מהם... אין יום שאני לא מחפשת או יוצרת. מאמינה שהיצירתיות קיימת בכולם, צריך רק להעז ולגעת בחומר ולא לפחד מהתוצאה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם