אוריגמי – אמנות הנייר היפנית (מבוגרים)

בהנחיית: אסנת עזרא יעל

  • הרצאת מבוא
  • נתנסה באוריגמי מודולרי. נהפוך את הנייר הדו מימדי לאלמנט תלת מימדי, עיצובי. כמעט פלא
  • במסגרת שבוע יפן
  • יום ראשון 14/03/2021
  • 18:00-19:30
  • מבוגרים
  • 125 ש"ח למשתתף

סדנת אוריגמי

אמנות הנייר היפנית.

התנסות באוריגמי מודולרי. איך נהפוך את הנייר הדו מימדי לאלמנט תלת מימדי, עיצובי.

שיטות קיפול בפטרן קבוע וחיבור מודולים ליצירת משטחים וצורות שונים ומעניינים המייצרים אלמנטים עיצוביים ואמנות שימושית.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

1 (3)

אסנת עזרא יעל

בוגרת לימודי עיצוב פנים וחינוך. מלמדת מגמת עיצוב ואמנות בתיכון ובחטיבות ביניים. "מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת. הסקרנות הובילה אותי לגעת בחומרים ובטכניקות שונות. החיבור שלי לאמנות הוא בלמידה האינסופית, בנסיונות לחפש עוד ועוד חומרים וליצור מהם... אין יום שאני לא מחפשת או יוצרת. מאמינה שהיצירתיות קיימת בכולם, צריך רק להעז ולגעת בחומר ולא לפחד מהתוצאה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם