ציור מהתבוננות – רישום בעיפרון ופחם וציור בצבעי שמן (סדרת מפגשים)

בהנחיית: נועה ארבל

  • הרצאת מבוא
  • מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד!
  • 8 מפגשים, 3 שעות
  • יום שני 07/12/2020
  • 18:30-21:30
  • מבוגרים
  • עלות: 1500 ש"ח

על הקורס:

בקורס נלמד כיצד להתבונן ולרשום טבע דומם ונופים. מעבר מעולם תלת מימדי לדו מימד, באמצעות הקניית כלים בשפת הרישום והציור- מדידות, פרופורציות, קו, כתם, צורניות, טונאלית, יצירת נפח ע”י אור וצל, קומפוזיציה, התנסות ותרגול בטכניקות שונות בעיפרון ,פחם, גירי פסטל וצבעי שמן – כל משתתף כרצונו.

הקורס בן 8 מפגשים,כל מפגש ייערך 3 שעות.

מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד!

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

noa

נועה ארבל

נועה ארבל, ציירת, מציירת בשמן בסיגנון פיגורטיבי הנושק למופשט, נופים ומקומות שונים המבוססים על רישומיה. נועה, בוגרת 6 שנות לימוד ציור שמן קלאסי ב Art students League שבניו יורק. כיום גרה ויוצרת בכפר מונאש, מלמדת רישום וציור בקבוצות קטנות,מציגה בתערוכות יחיד וקבוצתיות, ועבודותיה נרכשו ע"י אספנים בארץ ובעולם.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם