ציור דיוקן (פורטרט)

בהנחיית: ליאת ארדברג

  • הרצאת מבוא
  • רישום קלסי של פורטרט בעיפרון ופחם
  • 6 מפגשים (משך מפגש: 2.5 שעות)
  • ימי רביעי 23/12/2020
  • 19:00-21:30
  • מבוגרים
  • עלות ל-6 מפגשים, 1050 ש"ח

מטרות הסדנה:

בסדנה נוכל להתמקצע ולרכוש כלים במגוון טכניקות לציור פורטרט פיגורטיבי.

נלמד שיטות לרישום קלסי של פורטרט בעיפרון ופחם

נחקור את האנטומיה של הפנים, וכייצד לבצע אותה באופן ריאליסטי ומדוייק

נכיר את יכולות הציור שלנו למול אומנים שביצעו ציורי פורטרטים בישראל ובעולם

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

ליאת

ליאת ארדברג

בוגרת תוכנית לתואר ראשון מבצלאל, בעלת תעודת הוראה השתתפה במספר תערוכות קבוצתיות בגלריות שונות במסגרת שהות אומן Residency, במרכז לאומנות עכשווית בערד, העברתי סדנאות על ציור עכשווי למבוגרים וילדים והתחלתי ליצור סדרת ציורים העוסקת במציאות הישראלית. ציורים אלו יוצגו במרכז לאמנות עכשווית בערד, ובתערוכת יחיד המתוכננת להיפתח בפברואר 2021.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם