סדנת הדפס על חולצות

בהנחיית: הדס בכר

  • הרצאת מבוא
  • מתאים גם לאלו שלא התנסו מעולם בציור/רישום
  • מפגש אחד, 3 שעות
  • רביעי 23/09/2020
  • 16:30-19:30
  • ילדים ונוער
  • עלות: 200 ש"ח

על הסדנה:

עיצוב הדפס וחולצה DIY !
תכנון ההדפס, ועיצוב החולצה עצמה.
עיצוב החולצה – תכנון ואז תפירה / גזירה / הדבקה / מתיחה של החולצה עצמה, צביעת חלקים בחולצה.
עיצוב ההדפס – תכנון ואז ציור, אפשר להיעזר בשבלונות, בחותמות, מרקרים לבד, פאצ’ים מקסימים, מסקינג טייפ להסתרת האזורים שלא נרצה שישתנו ועוד ועוד.

תשלום הסדנה כולל את כל חומרי היצירה הנדרשים ליצירת החולצה. יש לעדכן במידת החולצה במעמד התשלום .

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

הדס בכר

הדס בכר

אמנית ומעצבת, בעלת סטודיו HaBa. בוגרת HIT (המכון הטכנולוגי חולון) במחלקה לתקשורת חזותית, התמחות באיור. בעלת למעלה מעשר שנות ניסיון בתחומי האמנות והאיור, מעצבת תקשורת חזותית בתחום המיתוג והטקסטיל. בעלת נסיון רב כמרצה ברוב מכללות העיצוב בארץ בתחומי האמנות והעיצוב – לימדתי מספר שנים במכללות שנקר, ויצ"ו חיפה, מנטור, ג'ון ברייס, בצלאל ועוד. כאמנית יוצרת, השפה החזותית האישית שלי מורכבת ממגוון טכניקות ונושאים: וידאו ארט, צילום, ציור במדיה מעורבת, קולאז' מסוגים שונים, במיוחד ציור בעזרת סרטים דביקים יפנים (וואשי טייפ) ועוד.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 20.09.20 // יום ראשון
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 14.09.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 15.09.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 16.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 17.09.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 21.09.20 // יום שני
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 21.09.20 // יום שני
  • 19:30-21:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 17:30-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 23.09.20 // יום רביעי
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: הדס בכר
  • 24.09.20 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 01.10.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 15:00-22:00
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: איתמר ויינשטיין
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 06.10.20 // יום שלישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 14:00-15:00
  • בהנחיית: מיכל רונן
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 13:00-14:00
  • בהנחיית: צוות ארטורה
  • 07.10.20 // יום רביעי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 12.10.20 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 13.10.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 15.10.20 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: עירית רגב
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 17:00-19:30
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 18.10.20 // יום ראשון
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: ג'ודי טל קופלמן
  • 21.10.20 // יום רביעי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 28.10.20 // יום רביעי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: עדי אדר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם