סדנת קיץ – הדפס לילדים מחזור שני (2 מפגשים)

בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב

  • הרצאת מבוא
  • מרעיון לעיצוב והדפס. טכניקות של הדפס עם חומרים שיש בבית ועם חומרים מיוחדים ומקצועיים
  • 2 מפגשים (משך כל מפגש: 4 שעות)
  • ימים ראשון ושני 18,19 ביולי
  • 09:00-13:00
  • ילדים (גילאי 9-13)
  • הרשמה מוקדמת עד 4.7 - 380 ש"ח. אחרי ה 4.7 - 420 ש"ח (עבור 2 המפגשים). אח/ות נוספת יקבלו הנחה של 5%

מטרות הסדנה:

סדנת הדפס  

נכיר טכניקות שונות של הדפס עם חומרים  שיש בבית וגם עם חומרים מיוחדים ומקצועיים. נפתח רעיון ודימוי להדפסה על מגוון חומרים ונעצב מוצרים עם הדפס שיצרנו. 

יום 1
> מפגש פתיחה

> חשיפה להדפס בטכניקות פשוטות: צינוטאייפ, פנדה, תפוחי אדמה, גוף

> הצגת דוגמאות מסיפרי אמנות של הדפסים שונים באמנות

> מפגש סיום יום

יום 2 

> הסבר על תהליך הדפס , טכניקה ודוגמאות

> בחירת דימוי להדפס , העתקת הדימוי ללוח סול עם קופי, וחריט הדימוי בנגטיב

> הדפסה על נייר, הדפסה על מוצר – תיק, חולצה, מצע קשיח אחר

> מפגש סיום ותערוכת תוצרים

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

ענת בדר/רן ברלב

ענת בדר - אמנית ומורה לאמנות, מנחה בתהליכי יצירה ופרויקטים. בוגרת לימודי אמנות וחינוך לתואר ראשון ושני במדרשה לאמנות. רן ברלב - בוגר בצלאל, מורה במגמת אמנות תיכון רופין ומרצה במכללה האקדמית לחברה ואמניות.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ימים ושעות משתנים
  • 22.06.21 // יום שלישי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר
  • 23.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 24.06.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 25.06.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 27.06.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.07.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 02.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: נילי אייל
  • 04.07.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 05.07.21 // יום שני
  • 17:00-17:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 06.07.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: תומר אוליצקי אור
  • 09.07.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 13.07.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 15.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 16.07.21 // יום שישי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: מיכל ניב נהוראי
  • 18.07.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 20.07.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 21:00
  • בהנחיית: גיל אבידן קסנר
  • 22.07.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 01.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 03.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 05.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 08.08.21 // יום ראשון
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 10.08.21 // יום שלישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב
  • 12.08.21 // יום חמישי
  • 09:00-13:00
  • בהנחיית: ענת בדר/רן ברלב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם