סדנת אריגה

בהנחיית: יעל בתיה

  • הרצאת מבוא
  • יצירת אריג איכותי עם מגוון רחב של צבעים וחוטים, המאפשרים לכל אחד ואחת לבטא את עצמו/עצמה
  • הסדנה תועבר באנגלית מתובלת בעברית
  • יום שני 24/05/2021
  • 09:00-11:15
  • מבוגרים
  • 280 ש"ח (כולל חומרים)

מטרות הסדנה:

בסדנה נארוג אריג איכותי וצבעוני המשלב מגוון רחב של צבעים וחוטים, על פי בחירתכן/ם.

במהלך הסדנה נלמד את טכניקת האריגה סאורי היפנית, ונבטא את עצמינו בעזרת החומרים והצבעים השונים. 

המפגש מוגבל ל-4 משתתפים/ות, על מנת לאפשר יחס אישי והיכרות קרובה יותר 

בסדנה נלך בעקבות האינטואיציה והדמיון שלנו. האריגה מאפשרת לנו להביע את עצמנו, וליצור משהו ייחודי, איכותי ויפהפה בלי החשש לטעויות. מגוון רחב של צבעים וחוטים, מאפשרים לכל אחד ואחת לבטא את עצמו/עצמה בדרכו ולפי בחירתו.

נלמד לארוג על נול מסורתי  באמצעות חוטים ומרקמים שונים, ביצירה חופשית המעודדת ביטוי עצמי.

הנול מותאם לבעלי יכולות שונות וצרכים מיוחדים, כולל כסאות גלגלים

הצטרפו אלי עם חבר/ה, קולגה או בני משפחה לחוויה מדטטיבית משותפת

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

אריגה יפנית

יעל בתיה

יעל בתיה היא אמנית ויוצרת מוערכת המעבירה סדנאות אריגה למשפחות וקבוצות. הסדנאות משלבות מדיטציה, בהשראת פילוסופיית אריגת הסאורי היפנית.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 10.05.21 // יום שני
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 10.05.21 // יום שני
  • ימים ושעות משתנים
  • 11.04.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 06.05.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.05.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: ג'נט פיין
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 16.05.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: רענן בן בסט ויונתן הלל
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.05.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 24.05.21 // יום שני
  • 09:00-11:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 11:30-13:45
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 14:00-16:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 26.05.21 // יום רביעי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:30-14:00
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:30-11:30
  • בהנחיית: ד"ר שמעון לב
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:00-13:00
  • בהנחיית: טלי אלוש-אבן
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 11:30-13:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 29.05.21 // שבת
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 29.05.21 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 29.05.21 // שבת
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 20:30-21:30
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: מור שרגא
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: נטע ארצי ודרור שוסטק
  • 31.05.21 // יום שני
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שרי גרון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 21:00-22:30
  • בהנחיית: מירב יוסף לוי
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: אסנת אלכביר
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: גלעד תדהר
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:30-22:00
  • בהנחיית: עידו גפני ועידו סגל
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מטי ושיראל
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 08.06.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 12.06.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם