פיסול בחוט ברזל

בהנחיית: אסנת עזרא יעל

  • הרצאת מבוא
  • מתאים גם לאלו שלא התנסו מעולם בציור/רישום/פיסול
  • מפגש אחד
  • יום ראשון 13/12/20
  • 09:30-12:00
  • מבוגרים
  • עלות: 250 ש"ח
יצירות: אילת זיו Yulika

על הסדנה:

    • הסדנה עוסקת ביצירת עבודה באמצעות חוט ברזל דרך תהליך התבוננות.
    • נכיר טכניקת עבודה בחוט ברזל, נרגיש אותו ונחשף ליכולות הכיפוף והחיבורים השונים איתם ניתן ליצור. 
    • נדגיש את העקרונות החשובים שיאפשרו לפסל יצירה שלמה, מאוזנת ויציבה.
עלות הסדנה כוללת את כל חומרי היצירה הנדרשים

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

1 (3)

אסנת עזרא יעל

בוגרת לימודי עיצוב פנים וחינוך. מלמדת מגמת עיצוב ואמנות בתיכון ובחטיבות ביניים. "מאז שאני זוכרת את עצמי אני יוצרת. הסקרנות הובילה אותי לגעת בחומרים ובטכניקות שונות. החיבור שלי לאמנות הוא בלמידה האינסופית, בנסיונות לחפש עוד ועוד חומרים וליצור מהם... אין יום שאני לא מחפשת או יוצרת. מאמינה שהיצירתיות קיימת בכולם, צריך רק להעז ולגעת בחומר ולא לפחד מהתוצאה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 02.12.20 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 24.11.20 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: יעל הרצוג
  • 30.11.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: נועה ארבל
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 03.12.20 // יום חמישי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.12.20 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 07.12.20 // יום שני
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: שלומי צ'רקה
  • 07.12.20 // יום שני
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 09.12.20 // יום רביעי
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 10.12.20 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: אתי גילעד
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 13.12.20 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: דן אלון
  • 14.12.20 // יום שני
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: יעל סונינו-לוי
  • 16.12.20 // יום רביעי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: יאשה רוזוב ועברי באומגרטן
  • 17.12.20 // יום חמישי
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 18.12.20 // יום שישי
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 19.12.20 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 23.12.20 // יום רביעי
  • 19:00-21:30
  • בהנחיית: ליאת ארדברג
  • 07.01.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 08.01.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 11.01.21 // יום שני
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 14.01.21 // יום חמישי
  • 14:30-16:00
  • בהנחיית: אלכס סיטניקוב

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם