פורטרט נשי- העצמה דרך צילום וכתיבה יוצרת – 8 מפגשים

בהנחיית: כליל כובש

  • הרצאת מבוא
  • פורטרט נשי- העצמה דרך צילום וכתיבה יוצרת.
  • 8 מפגשים
  • ימי ראשון
  • 20:30-22:00
  • נשים
  • 1080 ש"ח

על הסדנה:

“מלבן  – מה שנקרא “פריים”, ארבעה קווים שחותכים מן המציאות חיתוך אכזרי. כל מה שבתוך הפריים, מתמלא במשמעות. לפעמים מתפוצץ ממשמעות”

(רם לוי, תסריטאי ובמאי ישראלי ותיק ומוערך)

בסדנה זו נלכוד פריימים שיפתחו חלון הצצה אל תוך נפשנו ונכתוב טקסטים שיביאו לידי ביטוי את סיפורי חיינו.

נחלוק ונקבל השראה אחת מהשניה ונשמור על אינטימיות וקבלה של כל משתתפת.

מוזמנות לבוא ולפרוק את שעל ליבכן אל הדף, תוך פיתוח כישורי הסתכלות והתבוננות על רגעי החיים, השמחים, המאתגרים, המצחיקים, והחד פעמיים.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

כובש כליל

כליל כובש

כליל כובש, תסריטאית ובמאית, בוגרת תואר ראשון של ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה על שם סטיב טיש של אוניברסיטת תל אביב, שם כתבה וביימה מספר סרטים קצרים שנתמכו ע"י קרנות קולנוע והסתובבו בפסטיבלים בארץ ובעולם. סרטה הדוקומנטרי "ליזה'לה", אותו גם צילמה, הוקרן בהוט 8 וזכה לשבחים. בימים אלו יוצרת מספר פרוייקטים, ביניהם שני סרטים באורך מלא. עוסקת בנוסף באוצרות, עריכת תוכן, ליהוק, תחקיר והפקה.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 10.05.21 // יום שני
  • ימים ושעות משתנים
  • 10.05.21 // יום שני
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 11.04.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 06.05.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.05.21 // יום ראשון
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: ג'נט פיין
  • 12.05.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 13.05.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 16.05.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: רענן בן בסט ויונתן הלל
  • 18.05.21 // יום שלישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 21.05.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 24.05.21 // יום שני
  • 09:00-11:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 11:30-13:45
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 24.05.21 // יום שני
  • 14:00-16:15
  • בהנחיית: יעל בתיה
  • 26.05.21 // יום רביעי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 19:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-20:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 27.05.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: אנסמבל טריקודים
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 10:30-11:30
  • בהנחיית: ד"ר שמעון לב
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:00-13:00
  • בהנחיית: טלי אלוש-אבן
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 11:30-13:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 28.05.21 // יום שישי
  • 12:30-14:00
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 29.05.21 // שבת
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 29.05.21 // שבת
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 29.05.21 // שבת
  • 13:30-15:00
  • בהנחיית: אפרת שקד
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 20:30-21:30
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: יעל מרגלית
  • 30.05.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: מור שרגא
  • 31.05.21 // יום שני
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: נטע ארצי ודרור שוסטק
  • 31.05.21 // יום שני
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: הראל סטנטון
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 21:00-22:30
  • בהנחיית: מירב יוסף לוי
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: אסנת אלכביר
  • 01.06.21 // יום שלישי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שרי גרון
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 10:00-12:30
  • בהנחיית: יניב אלון
  • 02.06.21 // יום רביעי
  • 17:00-19:00
  • בהנחיית: חן הני
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:30-22:00
  • בהנחיית: עידו גפני ועידו סגל
  • 03.06.21 // יום חמישי
  • 20:00-21:30
  • בהנחיית: גלעד תדהר
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: מטי ושיראל
  • 04.06.21 // יום שישי
  • 10:00-11:30
  • בהנחיית: בני דג'ובס
  • 08.06.21 // יום שלישי
  • 10:30-12:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 12.06.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 20.06.21 // יום ראשון
  • 18:30-20:00
  • בהנחיית: כליל כובש
  • 21.06.21 // יום שני
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: שני ברייטנר מלצר

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם