שפת הזן ומעגל האנזו (הדגמות ומצגת)

בהנחיית: בן בר

  • הרצאת מבוא
  • שפת ה'אנזו' הנסתרת - מעגלי ZEN בתנועה רחבה מסורתית וציורי 'אנזו'-זן' עם מכחולים כדולים בליווי מצגת
  • במסגרת שבוע יפן
  • יום שבת 13/03/2021
  • 11:00-12:30
  • לכל המשפחה
  • 120 ש"ח למשתתף

מטרות הסדנה:

מפגש עם שפת הזן הנגלת בציורי ה’אנזו’. הדגמה מסורתית של ציור זן במכחולים גדולים בליווי מצגת.

מפגש נדיר ומיוחד עם מעגלי ה’אנזו’ וסודותיהם.

נחווה ונדגים את דרך ה’היטסו-זן-דן‘ הנדירה יחד עם מעגלי ה’אנזו-זן’ המצוירים במשיכת מכחול אחת, חסרת עכבות ונגלה: 

  • את השפה הנסתרת של הזן
  • את הדרך להנכחה הזנית הנמצאת בבסיס של ה’דרך’ והתרבות היפנית.

 חוויה ייחודית וחלון נדיר לדרך הפנימית של הזן עם בן בר עבור מי שמתעניין במהות הזן והתרבות היפנית

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

בן בר

בן בר

מנחה, מורה, מאמן ואמן 'אנזו היטסו-זן-דו', עם למעלה מ-30 שנות הוראה, לימוד, תרגול וחקירה של אומנויות התפתחות פנימיות מסורתיות למצבים יומיומיים בעולם עכשווי של חדשנות וגלובליות. בן מפגיש את המזרח עם המערב, ביכולתו ובדרכו הייחודית, המגשרת ומפעילה את החלק הריאלי עם החלק היצירתי שבנו, בשילוב שנועד לעזור לנו לחיות חיים מלאים באותנטיות ובביטוי מלא ומגשים. כמי שעוסק הן בטכנולוגיות ובעסקים והן באמנות, נפגש בן באתגרי חיים רבים, במסגרת החיפוש והמחקר שלו ליצירת שילוב הרמוני בין אספקטים אלו בחייו ובחיי תלמידיו ולקוחותיו. בן הוא יו"ר ומייסד משותף של מרכז סין-ישראל בחיפה, חבר הנהלת חברות טכנולוגיות וסגן נשיא לשכת ישראל-אסיה. כאמן פעיל הוא חוקר ומפענח את רזי ה'אנזו 'שמעט מאוד נכתב במערב עליו ועל הגלום בתוכו, והוא מנגיש את הידע הייחודי באומנותו ובהוראה במסגרות שנות.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם