הדפס בוטני (אקו פרינט) על צעיפי משי

בהנחיית: דגנית סקלה

  • הרצאת מבוא
  • עיצוב צעיף משי מאלמנטים בוטניים (שלוקחים איתנו הביתה), היכרות עם טכניקות לקבלת חותם של צבע וצורה על הבד...
  • מפגש היכרות - 3.5 שעות
  • יום שני 22/03/2021
  • 18:00-21:30
  • מבוגרים
  • עלות: 320 ש"ח

על הסדנה:

בסדנה נעצב צעיף משי מאלמנטים בוטניים מתוך מה שמזמנת לנו העונה והצמחייה המקומית, הארץ-ישראלית.

במהלך הסדנה נכיר טכניקות לקבלת חותם של צבע וצורה על הבד, נחשף לפיגמנטים החבויים בצמחים ונקבל ידע מקצועי וכלים פרקטיים לצביעה טבעית והדפס בוטני.

בתום התהליך מתקבל צעיף משי ייחודי הנושא את ביטויו האישי של היוצר, פרי יצירתכם.

מוזמנים לשתף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

על המנחה:

דגנית

דגנית סקלה

מנחה סדנאות עיצוב בצביעה טבעית והדפס בוטני, בעלת המותג SU Natural Textile Design לעיצוב פריטי טקסטיל ייחודיים בעבודת יד.

פעילויות נוספות שיכולות לעניין אותך

  • 03.03.21 // יום רביעי
  • ראשון , שלישי וחמישי 15:30-18:30
  • 26.02.21 // יום שישי
  • 9:30-12:00
  • בהנחיית: ישי סימון
  • 28.02.21 // יום ראשון
  • 12:00-14:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 19:00-21:00
  • בהנחיית: ירון נאור
  • 03.03.21 // יום רביעי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: דנית כרמלי
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 09:00-12:00
  • בהנחיית: טלי אורן
  • 04.03.21 // יום חמישי
  • 17:30-19:00
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 06.03.21 // שבת
  • 10:30-11:45
  • בהנחיית: אורן לימור
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 20:00-20:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 17:00-18:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 11.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-19:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:00-11:00
  • בהנחיית: קים אקהאוס דרור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-12:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: ניר ארצי
  • 12.03.21 // יום שישי
  • 09:30-12:30
  • בהנחיית: נעמי גורדון חן
  • 13.03.21 // שבת
  • 17:00-18:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 13.03.21 // שבת
  • 18:00-19:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 19:30-20:30
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 21:00-22:00
  • בהנחיית: רן לוי-יממורי
  • 13.03.21 // שבת
  • 16:00-17:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 19:00-22:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 11:00-14:00
  • בהנחיית: טל שימיזו
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-11:30
  • בהנחיית: יוטי שמאי
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 16:30-19:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 09:30-12:00
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 14.03.21 // יום ראשון
  • 20:30-22:30
  • בהנחיית: ניבה קרן אור
  • 15.03.21 // יום שני
  • 10:30-13:30
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 15.03.21 // יום שני
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 19:00-20:30
  • בהנחיית: מיהו קטאוקה ארליך
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 16:30-17:30
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 18:30-21:30
  • בהנחיית: שרון אליאסי
  • 16.03.21 // יום שלישי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: גלית רוסמן
  • 17.03.21 // יום רביעי
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: אביים רון כרמל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:30-21:00
  • בהנחיית: חגי פטשניק
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 18:00-19:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 16:00-17:30
  • בהנחיית: אסנת עזרא יעל
  • 18.03.21 // יום חמישי
  • 11:00-13:00
  • בהנחיית: מאיו זדוף
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 10:00-13:30
  • בהנחיית: בן בר
  • 19.03.21 // יום שישי
  • 15:00-16:00
  • בהנחיית: נילי גפנן
  • 20.03.21 // שבת
  • 20:00-21:00
  • בהנחיית: בן בר
  • 20.03.21 // שבת
  • 14:00-14:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 12:30-13:30
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 20.03.21 // שבת
  • 11:00-12:00
  • בהנחיית: ניתאי צלניקר
  • 22.03.21 // יום שני
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה
  • 25.03.21 // יום חמישי
  • 19:00-22:30
  • בהנחיית: רן ברלב
  • 01.04.21 // יום חמישי
  • 20:00-22:00
  • בהנחיית: רונה אורון
  • 09.04.21 // יום שישי
  • 10:00-12:00
  • בהנחיית: זוהר אלידע
  • 20.04.21 // יום שלישי
  • 18:00-21:30
  • בהנחיית: דגנית סקלה

למידע נוסף על הפעילות ולהרשמה

מלאו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם